יורוביט סוכנות לביטוחיורוביט- חוד החנית של אנשי הביטוח 

 
צוות סוכנות הביטוח של חברת יורוביט מורכב מאנשי ביטוח ותיקים ומנוסים, בראשם המייסד וסוכן הביטוח הבכיר, מר יורם רוזנצויג, המכירים את עולמות הביטוח על בוריים.

 

גישת העבודה המנחה את הצוות מושתתת על שילוב של מספר עקרונות חשובים וראשונים במעלה: נאמנות, אמינות, מקצוענות ושירות. כך, נתפרת עבור כל לקוח מעטפת פתרונות מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר, אשר מסופקת בשירותיות,

 

אדיבות ואמינות. סוכנות הביטוח "יורוביט" מלווה את לקוחותיה בכל שלב בתהליכים הביטוחיים השונים תוך שקיפות ואחריות, עד לשביעות רצונם ומקסום האפשרויות העומדות בפניהם.

 

צור קשר כעת וקבל הצעה אטרקטיבית עבור שירותי הביטוח והפיננסים של יורוביט  

מגוון פתרונות מותאמים לצרכים שלך

 

לכל מבוטח צרכים אישיים הדורשים מענה שונה והתאמה מדויקת של מוצרי ביטוח. יורוביט סוכנות לביטוח מעמידה לרשותך מגוון מוצרי ביטוח מעולים של חברות הביטוח המובילות בישראל, וסוכנים שידעו להתאים בצורה מדויקת את המענה הנכון לך ולצרכיך.

 

 בטחון בביטוח 

 

באתר תמצאו את כל המידע המקצועי המעודכן שאתם זקוקים לו, כלים לקיצור תהליכי תביעה ופרוצדורות נוספות, נתונים חדשים שכדאי לכם לדעת, מידע על תחומי התמחות הסוכנות ומידע זמין על הצוות המקצועי. כמו כן, תוכלו להתרשם ממבצעים שמציעה הסוכנות לקהל לקוחותיה ולהוריד טפסים און ליין בקלות ובמהירות.

 

תוכלו ליצור קשר עם נציגי יורוביט סוכנות לביטוח. המענה שלנו נמצא רק מרחק של קליק אחד מכם.   

צור קשר

  שם
  דוא"ל
  טלפון

יורוביט - יורם רוזנצויג סוכנות לביטוח בע"מ | מקבוצת אורן מזרח | אמנת שירות

רח' מפי 5 נתניה, טל:  077-237-2150 , פקס: 077-237-2155