חיסכון פנסיוני

החסכונות הפנסיוניים של יורוביט - החיסכון שלכם לחיים
כולנו מכירים בחשיבות החיסכון הפנסיוני עבור העתיד הכלכלי שלנו ושל בני משפחתנו. אולם מעניין לדעת, כי קיימת חשיבות מרבית לצבירה מוקדמת של החיסכון, כלומר תחילת החיסכון בשנים מוקדמות כלל האפשר. זאת, כדי לוודא כי התכנון המוקדם יניב עבורכם את התוצאות המקסימאליות בשנים מאוחרות יותר. צוות יועצי החיסכון הפנסיוני של יורוביט ישמח להתאים גם לכם את מסלולי החיסכון הפנסיוני הטובים ביותר אשר יעניקו לכם שקט נפשי וביטחון כלכלי לאורך השנים.

 

הבסיס לחיסכון פנסיוני
הביטוח הפנסיוני בישראל מורכב מ – 3 מסלולים עיקריים: קרן פנסיה, ביטוח מנהלים וקופת גמל. לכל מסלול המאפיינים הייחודיים לו, אולם ניתן לומר בכלליות כי באמצעות קרן הפנסיה וביטוח המנהלים, ניתן לקבל את החיסכון הנצבר לאחר היציאה לפנסיה בדומה לקבלת משכורת – כסכום חודשי. באמצעות קופת הגמל לעומתן, ניתן לממש את החיסכון הצבור על ידי קבלת מענק חד פעמי. 

 

כיצד בוחרים חיסכון פנסיוני נכון?
האפשרויות הביטוחיות המוצעות כיום הן רבות ועל בסיסן נוספות ומתחדשות תכניות ביטוח נוספות. בנוסף, קיימת כיום האפשרות לשלב בין המסלולים השונים, עובדה המגבירה את הצורך ביד מקצועית ומכוונת. לכן, בחירת החיסכון הפנסיוני הנכון דורשת בחינה מעמיקה של כלל תנאי המבוטח ובבחירה זו אין להקל ראש. צוות מומחי החיסכון הפנסיוני של יורוביט זמין גם עבורכם להתאמת מסלולי החיסכון הפנסיוני הטובים והמתאימים לכם ביותר – על פי המאפיינים האישיים, המקצועיים, המשפחתיים והכלכליים שלכם.

 

צור קשר כעת וקבל הצעה אטרקטיבית עבור שירותי החיסכון הפנסיוני של יורוביט


צור קשר

  שם
  דוא"ל
  טלפון

יורוביט - יורם רוזנצויג סוכנות לביטוח בע"מ | מקבוצת אורן מזרח | אמנת שירות

רח' מפי 5 נתניה, טל:  077-237-2150 , פקס: 077-237-2155