ביטוח סיעודי

רשת ההגנה של יורוביט - לכל מקרה שלא יקרה

אומנם אף אחד מאיתנו לא מעוניין להגיע למצב בו הוא יזדקק לטיפול סיעודי, אולם המציאות בה אנחנו חיים מראה כי לעיתים הצורך בסיוע סיעודי הופך למציאות. ביטוח סיעודי הוא ביטוח חשוב והכרחי אשר נועד להבטיח לנו שקט כלכלי ואישי בכל שלב בחיים בו נזדקק לתמיכה ייעודית. 

 

מדוע ביטוח סיעודי הוא כה משמעותי?
חולים סיעודיים זקוקים לתמיכה רחבה במגוון היבטים – טיפולים רפואיים, סיוע בשגרת היום, רכישת תרופות ועוד. מוסדות המדינה השונים, מעניקים לחולים אלה כיסויים חלקיים בלבד אשר פעמים רבות אינם מכסים את כלל צרכיהם ומכאן החשיבות הרבה במציאת מקורות מימון חלופיים. עיקר הביטוח הסיעודי, נותן מענה יעיל ואיכותי לעלויות הגבוהות בהן מחויבים החולים הסיעודיים – בין אם עבור טיפול בביתם ובין אם עבור טיפול במוסדות ייעודיים. בנוסף, חולים סיעודיים רבים חווים מצב בו כל משאביהם מופנים לטיפול באותה בעיה סיעודית ורמת חייהם נפגעת באופן ניכר. ביטוח סיעודי יבטיח, כי החולה הסיעודי והקרובים אליו ישמרו על אותה רמת חיים אליה הורגלו עוד קודם המצב הרפואי.

 

תכניות הביטוח הסיעודי של יורוביט
צוות מומחי הביטוח של יורוביט יתאימו גם לכם את הביטוח הסיעודי הטוב והנכון לכם ביותר. זאת, כדי להבטיח לכם הגנה מרבית בכל מצב ובכל שלב בו תזדקקו לאותה ההגנה חשובה. תכנית הביטוח הסיעודי של יורוביט תספק לכם מענה משתלם, באמצעות שלל הטבות ומסלולים ייחודיים אשר יותאמו לכם באופן אישי וייעודי.

 

צור קשר כעת וקבל הצעה אטרקטיבית עבור שירותי ביטוח סיעודי של יורוביט

 

צור קשר

  שם
  דוא"ל
  טלפון

יורוביט - יורם רוזנצויג סוכנות לביטוח בע"מ | מקבוצת אורן מזרח | אמנת שירות

רח' מפי 5 נתניה, טל:  077-237-2150 , פקס: 077-237-2155