ביטוח רכב

יורוביט איתך בכל דרך - ולאורך כל הדרך

ביטוח רכב מכיל בתוכו למעשה מספר מוצרים ביטוחיים: ביטוח חובה, ביטוח צד ג' וביטוח מקיף. ביטוח החובה כשמו כן הוא – ביטוח חובה עבור כל נהג או נהגת. ואולם שני הכיסויים הנוספים אומנם לא מוגדרים כמוצרי חובה על פי חוק, אולם עבור מרבית אוכלוסיית הנהגים, הם בגדר חובה לכל דבר ועניין. רק ביטוח צד ג' וביטוח מקיף יעניקו לכם הגנה הכרחית מפני נזקים, תאונות או גניבות – ומכאן חשיבותם הרבה.


ביטוח חובה
ביטוח חובה הינו המוצר הביטוחי הבסיסי המכסה מקרים של נזקי גוף לנהגים, לנוסעים ולהולכי הרגל אשר נפגעו על ידי שימוש ברכב. כיסוי זה כאמור מוגדר על פי חוק כביטוח חובה, כאשר בידכם זכות הבחירה אודות הגוף המבטח.


ביטוח מקיף
הביטוח המקיף לרכב מעניק לכם כיסויים רחבים יותר עבור נזקים אופציונאליים נוספים כגון: גניבה, תאונה (התנגשות, התהפכות ועוד), נזק בזדון, שריפה, שיטפון ועוד. הביטוח המקיף הינו ביטוח חשוב ומשמעותי אותו בוחרים מרבית הנהגים לרכוש במסלולים ובהרחבות כאלו ואחרות. למשל, ביטוח אחריות כלפי צד שלישי.


ביטוח צד ג'
ביטוח צד ג', או ביטוח צד שלישי, הוא למעשה ביטוח רכוש. ביטוח זה מכסה נזקים שונים אשר נגרמו לרכושו של צד שלישי בעקבות פגיעה של רכב המבוטח. במציאות של ימינו, מדובר בביטוח בעל חשיבות עצומה.


יורוביט מזמינה אתכם ליהנות מהצעות משתלמות במיוחד עבור מעטפת כיסויי ביטוח הרכב השלמה לה אתם זקוקים כדי לנהוג בשקט, בשלווה ובביטחון אישי וציבורי.

 

צור קשר כעת וקבל הצעה אטרקטיבית עבור שירותי ביטוח הרכב של יורוביט

 

 

צור קשר

  שם
  דוא"ל
  טלפון

יורוביט - יורם רוזנצויג סוכנות לביטוח בע"מ | מקבוצת אורן מזרח | אמנת שירות

רח' מפי 5 נתניה, טל:  077-237-2150 , פקס: 077-237-2155