ביטוח עסק

הביטוח העסקי של יורוביט – איתך להצלחה

 

בעלי העסקים השונים – גדולים כקטנים – יודעים כי ביטוח העסק שלהם הוא ביטוח הכרחי אשר נועד להגן על המבנה הפיסי בו פועל העסק, על צוות העובדים המועסקים בו ועל מכלול המוצרים והשירותים הניתנים במקום. עולם הביטוחים העסקיים הוא עולם מורכב ודינאמי ולכן, יש להקפיד על התאמת ביטוח העסק הטוב והמתאים לכל עסק ועסק באופן אישי.

 

מהם סוגי הביטוחים העסקיים?
בעולם הביטוח קיימים סוגים רבים ומגוונים של ביטוחים עסקיים. הסיבה לכך נעוצה בשוני הגדול בין העסקים ומכאן, בשוני בין צרכיהם היומיומיים והעתידיים. קיימים למשל ביטוחים עסקיים ייעודיים עבור ענפי ההיי-טק, התובלה באוויר ובים, תאגידים ומשרדים ועוד. בנוסף, קיימות פוליסות ביטוח גמישות לבתי עסק קטנים ובינוניים כגון מסעדות, חנויות, בעלי מלאכה ומחסנים, נותני שירותים, בעלי מקצוע ועוד.

 

כיצד לבחור את ביטוח העסק הנכון?
צוות סוכני הביטוח המיומן של יורוביט ימפה יחד איתך את הצרכים העסקיים שלך ויבנה עבורך את ביטוח העסק המתאים לך ביותר. זאת, על פי גודל העסק, מיקומו, מספר העובדים בו ועוד. לאחר תהליך המיפוי תותאם לך תכנית הביטוח הנכונה והמשתלמת אשר תספק לך מענה מקיף למגוון היבטים כמו תאונות אישיות, פריצות וגניבות, נזקי טבע ועוד שלל הגנות הכרחיות.
 
צור קשר כעת וקבל הצעה אטרקטיבית עבור שירותי ביטוח העסק של יורוביט


 

צור קשר

  שם
  דוא"ל
  טלפון

יורוביט - יורם רוזנצויג סוכנות לביטוח בע"מ | מקבוצת אורן מזרח | אמנת שירות

רח' מפי 5 נתניה, טל:  077-237-2150 , פקס: 077-237-2155