ביטוח משכנתא

יורוביט מלווה אותך עד לבית החדש שלך 

כיום, כל מי שלוקח משכנתא לצורך רכישת דירה או בית, מחויב ברכישת ביטוח משכנתא בהתאם. ביטוח זה כולל את ביטוח המבנה עצמו וכן את ביטוח החיים. ביטוח המשכנתא הוא ביטוח הכרחי ולא בכדי – מדובר בביטוח משמעותי שנועד להבטיח כי גם אתם וגם ביתכם, תהיו מוגנים לאורך השנים מול כל מקרה שלא יבוא. יורוביט מציעה לכם את מיטב ביטוחי המשכנתא בתנאים משתלמים ועל ידי בחירה נכונה ומקיפה של המסלול הביטוחי המדויק המתאים לכם ביותר. 


ממה מורכב ביטוח המשכנתא?

ביטוח המשכנתא מורכב כאמור משני חלקים עיקריים – ביטוח הנכס (מבנה) וביטוח חיים (ריסק). ביטוח המבנה יעניק לכם כיסוי במקרים של נזקים שונים, אם כתוצאה מפגעי מזג האוויר, נזקי רכוש וגוף שונים, חבלות ועוד. ביטוח החיים, יעניק לכם כיסוי ביטוחי חשוב במקרה של אובדן יכולת המבוטח לכסות את תשלומי המשכנתא, למשל במקרים של חלילה מוות, אובדן כושר עבודה או נכות. במקרה שכזה, חברת הביטוח היא זו שתהיה אחראית לסילוק תשלומי המשכנתא תוך השארת הנכס בבעלות בעליו או יורשיו.


ביטוחי המשכנתא של יורוביט

יורוביט מציעה לכם מגוון רחב של מסלולי ביטוח בתנאים הטובים בשוק. צוות יועצי ביטוח המשכנתאות שלנו יספק גם לכם ייעוץ מקיף וליווי צמוד בדרך לבחירת ביטוח המשכנתא הטוב והמתאים לכם. נשמח לעמוד גם לרשותכם וללוות אתכם כל הדרך לביתכם החדש.


צור קשר כעת וקבל הצעה אטרקטיבית עבור שירותי ביטוח המשכנתא של יורוביט

 

צור קשר

  שם
  דוא"ל
  טלפון

יורוביט - יורם רוזנצויג סוכנות לביטוח בע"מ | מקבוצת אורן מזרח | אמנת שירות

רח' מפי 5 נתניה, טל:  077-237-2150 , פקס: 077-237-2155